Що не так з зубними пастами?

Кожен виробник зубної  пасти запевняє що, якщо використовувати ту, чи іншу пасту проблеми із зубами зникнуть, а самі зуби стануть здоровими та білими. Про це йдеться як у рекламних роликах, так і на упаковках зубних паст. Але чи це дійсно так?

У магазинах ми можемо купити зубну пасту, що має профілактичну та гігієнічну дію. Жодного лікувального ефекту такі пасти не дають. За лікувальними пастами краще звернутися до аптеки, а підібрати необхідну допоможе ваш стоматолог.

Найчастіше виробники паст грають на тому, що потенційний покупець вибере саме їхній продукт через те, що застосувавши його відпаде потреба у відвідуванні стоматолога. Тому часто маркетологи наголошують на тому чи іншому компоненті, який нібито захистить зуби від впливу каріозних бактерій. Лише деякі пасти мають 12-годинну захисну дію, при цьому це має бути підтверджено відповідною експертизою. А якщо ні, то заяви виробників – це маркетинговий хід.

Зубні пасти, які мають антибактеріальну дію і захищають зуби від впливу каріозних бактерій повинні продаватися в аптеках. Використовувати їх потрібно обережно, адже висока концентрація антибактеріальних речовин здатна порушити баланс мікрофлори ротової порожнини. Звичайні пасти, що продаються у вільному доступі часто всупереч заявам виробників не здатні захистити наші зуби на протязі тривалого часу.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.