Що не потрібно вживати для збереження зубів?

Якщо ви вважаєте, що здоров’я зубів залежить тільки від регулярного догляду, правильної чистки, то це зовсім не так.

Потрібно ще й правильно харчуватись, тому що деякі продукти сприяють інтенсивному руйнуванню зубів.

Одним із найшкідливіших продуктів для наших зубів є солодкі газовані напої. Також шкідливі для зубної емалі та льодяники. Але якщо ці продукти ще можна запідозрити в тому, що вони можуть завдати шкоди, то про деякі продукти ми навіть не здогадуємося.

До списку продуктів, які можуть завдати шкоди нашим зубам, потрапили: батончики, апельсиновий сік, енергетичні напої і навіть мюслі. Причиною цього став високий вміст цукру на цих продуктах.

Особливу небезпеку ці продукти несуть молочним зубам. Стоматологи не рекомендують батькам включати до раціону дитини такі продукти. Годувати дитину потрібно п’ять разів на день, це допоможе уникнути перекушування солодощами.

Утриматися потрібно і у вживанні продуктів, багатих на легкозасвоювані вуглеводи. Сюди відносять білий хліб, картоплю фрі, булочки, чіпси та ін. Після перекушування такими продуктами на зубах обов’язково залишаться їх частинки, які стануть ідеальним місцем існування каріозних бактерій.

Після вживання кислої їжі або напоїв рекомендується промивати рот, оскільки кислота руйнівно діє на зубну емаль.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.