Що може спровокувати зубний біль?

Відомий факт, що здоров’я зубів залежить від правильного та постійного догляду. Крім цього, людина повинна періодично відвідувати консультації стоматолога навіть якщо зуби її не турбують.

Це робиться для контролю стояння зубів та своєчасного виявлення можливих проблем. Але мало хто здогадується про те, що здоров’я зубів залежить і від того, що ми їмо, п’ємо, наших звичок і навіть від ліків, що приймаються.

Розглянемо причини виникнення проблем із зубами більш детально.

Несподівано буде дізнатися, що нашкодити зубам можуть звичайні льодяники від кашлю. Начебто і продаються вони в аптеці, і повинні бути безпечні, але це так. Відбувається це тому, що такі льодяники як щеплення містять велику кількість цукру – однією з основних причин розвитку карієсу. Після вживання льодяників від кашлю буде не зайвим прополоскати рот. Тим самим змив залишки цукру із зубів.

Бруксизм чи скрегіт зубами. Дехто навіть не підозрює про те, що в них вночі виникає така проблема. Бруксизм робить високе навантаження на зуби і діє на них руйнівно. Найчастіше ця проблема викликана стресами, тому постарайтеся її позбутися, але консультація стоматолога і виявлення справжньої причини необхідна.

У багатьох є така звичка як відкриття пляшок або упаковок зубами. Ці дії здатні викликати мікросколи та мікротріщини, які надалі можуть призвести навіть до втрати зуба.

Фруктові соки та безалкогольні газування. Ці напої містять велику кількість кислот та цукру. Зловживання ними загрожує проявити себе у вигляді проблем із зубами.

Отримати консультацію стоматолога в Сумах можна у нас

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.