Седація в стоматології. Коли потрібно?

Beautiful getting woman inhalation sedation at dental clinic

Кожен пацієнт переносить стоматологічне лікування по різному. Також кожен пацієнт має свій больовий поріг.

Зазвичай при лікуванні стоматологи використовують місцеву анестезію і цього вистачає,  але є випадки коли пацієнти дує емоційні , або дуже чутливі до болю, і тут  треба щось інше. В таких випадках лікарі можуть звернутися до седації або до лікування під загальним наркозом.

Що таке седація?

Седацією називають сноподібний стан, який дозволяє пацієнту розслабитись і почуватись спокійно в той час, як лікар проводить необхідні маніпуляції. Стан пацієнта розслаблений, але він здатен виконувати ті, чи інші команди стоматолога.  Після такого лікування пацієнт або нічого не пам’ятає, або пам’ятає дує мало. Це ефект повного розслаблення, коли сприйняття оточуючого притупляються.

Седація буває двох типів: глибока та поверхнева.

Глибока седація передбачає введення пацієнта в стан сну. Пацієнт при цьому не може виконувати команди лікаря. При такій санації передбачено використання місцевої анестезії, так як чутливість пацієнта не притупляється.

Поверхнева седація. При такій седаці пацієнт може виконувати вказівки стоматолога. Такий тип найбільш поширений  в стоматології. При ньому, так само як і при глибокій санації необхідне використання місцевої анестезії.

Найчастіше седацію використовують при видаленні складних багатокориневих зубів.

Отримати консультацію стоматолога в м. Суми можна в нашій клініці.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.