Самостійне відбілювання зубів буває небезпечним

Красива посмішка завжди привертає увагу, проте, з тієї чи іншої причини зуби темніють і усмішка стає не такою привабливою.

Для того, щоб зробити зуби білішими, існують різні методики професійного відбілювання. Але кожен, хто бажає мати білу усмішку, готовий викласти гроші за процедуру відбілювання. Тому багато хто хоче отримати посмішку своєї мрії, використовуючи народні засоби та поради з інтернету.

Домашнє відбілювання може бути небезпечним для зубів. Використання соди як одного з найпопулярніших засобів несе ризик пошкодження емалі та підвищення чутливості зубів. Також популярне відбілювання перекисом. Варто відзначити, що основним компонентом професійних засобів, що відбілюють, є перекис водню, але концентрація речовини в таких засобах не небезпечна.

Застосування засобів для відбілювання, у яких концентрація перекису водню перевищує норму, несе ризик нанесення опіків слизової оболонки, запалення ясен та пошкодження емалі зубів.

Перш ніж зважитися на відбілювання зубів, потрібно проконсультуватися у свого стоматолога. Цього не можна буде робити, якщо стан зубів незадовільний.

Отримати консультацію стоматолога в Сумах можна в нашій клініці

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.