Розвиток карієсу молочних зубів. Дитячий стоматолог м. Суми

Розвиток карієсу молочних зубів – це серйозна проблема, з якою стикаються багато дітей. Карієс може початися вже у ранньому дитинстві і має наслідки, які впливають на здоров’я зубів у майбутньому.

Перш за все, карієс молочних зубів починається з демінералізації емалі під впливом кислот, які утворюються в результаті розкладання бактерій на залишках їжі. Коли емаль руйнується, утворюються мікротріщини і порожнини, в яких збирається бактеріальний нальот.

За несприятливих умов, карієс може проникати у глибокі шари зуба. Це може призвести до запалення, болю та втрати зуба. Крім того, карієс молочних зубів може мати вплив на правильний розвиток постійних зубів, які знаходяться під ними.

Декілька факторів сприяють розвитку карієсу молочних зубів. Недостатня гігієна порожнини рота, неправильне харчування (зловживання цукром, солодощами), неправильне вживання ліків або погана генетична спадковість можуть збільшити ризик розвитку карієсу.

Для попередження карієсу молочних зубів, дотримання правильних гігієнічних звичок дуже важливо. Регулярне чищення зубів за допомогою м’якої зубної щітки та дитячого зубного гелю з фтором допомагає видалити бактеріальний нальот та зберегти здоров’я зубів.

Також важливо обмежити споживання цукру і солодких напоїв, особливо перед сном. Застосування флюоридних зубних гелів або ополіскувачів також може допомогти в збереженні мінералів в емалі і запобіганні карієсу.

Загалом, розвиток карієсу молочних зубів можна уникнути шляхом правильного догляду, здорового харчування та регулярних візитів до стоматолога.  Записатись на огляд до дитячого стоматолога в Сумах можна за телефоном

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.