Ретейнери. Що це і для чого вони потрібні?

Найбільш популярним та ефективним інструментом для виправлення прикусу є брекет-система. Сучасна ортодонтія може запропонувати брекети на будь-який смак від звичайних металевих до невидимих лінгвальних.

Встановлюють брекети як у дитячому віці, так і дорослим людям. Терміни виправлення прикусу в цьому випадку будуть різними, тому що у дорослих щелепа вже сформована і зуби менш податливі, а значить, часу знадобиться більше.

Як у випадку з дітьми, так і з дорослими після зняття брекетів настає ретенційний період. Це означає, що після носіння брекетів знадобиться носіння ретейнерів – спеціальних апаратів, що встановлюються на внутрішній бік зубів. Ретейнери непомітні при розмові і про їхню присутність знає тільки ваш ортодонт і ви.

Ретейнери необхідно встановлювати у тому, щоб довгі місяці носіння брекетів не пройшли даремно, тобто. зуби після зняття брекетів не почали рухатися у вихідне положення.

Носіння ретейнерів за терміном перевищує термін носіння брекетів удвічі. Так людям старше 25 може знадобитися від 4 до 6 років носіння ретейнерів. Діти можуть коштувати 2-3 роки ретенційного періоду.

Ортодонтичне лікування можна назвати внеском у майбутнє, адже гарна усмішка привертає увагу оточуючих та вселяє впевненість у свого власника.

Поставити брекети в м. Суми можна у нас

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.