Реставрація зубів

Частою причиною звернення до стоматолога бува зруйнування зуба. Поверненням зубу естетичної краси і втраченої жувальної функції займеться стоматолог-ортопед.

В ортопедичній стоматології використовується два способи реставрації частково зруйнованого зуба:

 

  1. Застосування накладок та вкладок. Використання вкладок доцільно, коли коронка зуба частково збереглася і є можливість вкласти матеріал у її порожнину. Такий метод називають мікропротезуванням. Реставрація за допомогою вкладки проводиться у два відвідування. На першому стоматологом робиться відбиток дефекту, основі якого робиться вкладка. На другому протез міститься в порожнину зуба пацієнта. Під накладками слід розуміти вініри. Вініри допомагають відновити зуби з високою стиранням і захистити їх від руйнування. За допомогою спеціального клею вініри кріплять на поверхні зуба.
  2. Застосування штифтів. Штифтами зміцнюють кореневу частину зубів та відтворюють втрачену частину. Цей метод, на відміну від вкладок, де відновлюється частина зуба, застосовують для повної реставрації, якщо залишився тільки корінь. Конструкція є вкрученим в корінь штифтом з коронкою на ньому. У сучасній стоматології використовуються штифти з різних матеріалів (метал, скловолокно, вуглепластик).

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.