Питання до стоматолога. Стоматолог м. Суми

Недостатньо дбайливе ставлення до своїх зубів і ясен може призвести до втрати зубів чи розвитку супутніх захворювань.

Не слід терпіти біль або ігнорувати симптоми стоматологічних захворювань. При першій нагоді зверніться до свого стоматолога, адже чим раніше ви це зробите, тим легше буде лікування.

Розглянемо найчастіші питання, які люди ставлять стоматологу:

Почервоніли ясна, чи треба турбуватися?

Почервоніння ясен свідчить про запальний процес. Спочатку таке явище не викликає особливого дискомфорту, але пізніше з’явиться свербіж і неприємний запах, а подальше ігнорування запалення призводить до розхитування зубів та їх випадання.

Чи обов’язково вирівняти зуби?

Все залежить від того, наскільки зуби викривлені. Неправильний прикус не дозволяє повноцінно очищати зуби. Це своє чергу призводить до утворення карієсу. Крім цього, неправильний прикус не дає можливості правильно пережовувати їжу, є причиною високого навантаження на окремі зуби. Потрібно взяти до уваги й естетичний бік питання.

Чи можна жити без зуба?

Втрата зубів рано чи пізно чекає на кожного. Жити без зуба, звичайно, можна, але розподіл жувального навантаження змінюється. Деякі зуби більше навантажені, що може призвести до стирання або ураження карієсом. Посміхатися беззубою посмішкою теж мало кому хочеться.

Чим можна відновити втрачений зуб?

Раніше втрачений зуб замінювали на встановлення мостів. Сьогодні популярність набирає імплантація зубів у Сумах. При цьому сусідні зуби не потрібно обробляти.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.