Пульпіт. Лікування зубів в Сумах

Дехто з нас відчував різкий біль зуба, який виникає різко та без причини, посилюється у нічний час, який посилюється під впливом холодної або гарячої їжі. З цим болем неможливо нормально жити і хочеться якомога швидше позбутися його. Причиною такого болю частіше за все стає пульпіт.

Що собою представляє пульпіт?

Пульпіт – це запалення пульпи (зубного нерва). Відбувається це через проникнення інфекції. Це трапляться через травми, але найчастиша причина – карієс.

Під час розвитку карієсу відбувається руйнування спочатку шару емалі, а далі – шару дентина. Інфекція поступово підкрадається до пульпи. Ось чому так важливо своєчасно звертатись до свого стоматолога.

Лікування пульпіту проводиться двома методами:

  • Консервативним.
  • Хірургічним.

При лікуванні консервативним методом застосовують медичні препарати, якими оздоровлюють пульпу та знімають з неї запалення. Успіх такого лікування напряму залежить від того на скільки швидко пацієнт звернувся за допомогою.

Хірургічний метод лікування пульпіту застосовують набагато частіше. Таке лікування передбачає видалення пульпи і подальше пломбування каналів зуба і відтворення коронкової частини.

Для запобігання пульпіту рекомендовано звертатись до с стоматолога раз на півроку з метою огляду стану зубів і виявлення карієсу на початковій стадії.

Записатись до стоматолога у Сумах можна за телефоном 

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.