Пришийковий карієс. Лікувати зуби у Сумах

Лікування зубів у м. Суми проводиться з застосуванням найсучаснійших матеріалів. Пришийковий карієс отримав свою назву від місця утворення, а саме – шийки зуба поруч із яснами. Такий вид карієсу найчастіше можна зустріти у людей похилого віку і людей середнього віку.

Розвивається пришийковий карієс наступними стадіями:

  • У пришийковій області з’являється меловидна пляма. На цьому етапі позбавитися карієсу можна застосувавши ремінералізуючі засоби.
  • Поява темної плями. Така пляма означає, що процес руйнування емалі активної стадії.

– Середня стадія. Тут у процес залучені поверхневий та середній шари дентину.

  • Стадія глибокого карієсу. Велике руйнування зуба. Поразка тканин наближається до пульпи.

Складність лікування залежатиме від того, коли пацієнт звернувся до лікаря.

Лікування пришийкового карієсу починається з введення анестезії, тому що зона ураження знаходиться дуже близько до ясна і маніпуляції лікаря спричинять сильний біль. Потім зуб буде очищений від каменю та зубного нальоту. Очищають зуб для того, щоб запобігти попаданню інфекції в порожнину зуба після обробки та для визначення необхідного кольору пломби.

Якщо каріозна порожнина знаходиться близько до ясна, її потрібно буде трохи відтіснити. Каріозну порожнину оброблять бормашинкою – знімуть некротизовані тканини. Для кращої фіксації пломби порожнину накриють адгезивом. Завершальний етап лікування карієсу пришийка – установка пломби.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.