Прикраса на зуб

Прикрашати свої зуби люди почали ще в давнину, тим самим вони наголошували на своєму статусі. Для цього використовували дорогоцінні метали та погано оброблені дорогоцінні камені.

Сьогодні прикрашаючи зуби людина наголошує на своїй індивідуальності. Прикраси для зубів як і в давнину можуть бути виготовлені з дорогоцінного каміння і металів, проте вони оброблені і кріпляться так, щоб не пошкодити емаль і бути зручними в носінні. Для тих хто не може дозволити собі дорогі прикраси можна встановити скайси зі штучного каміння, але виглядатимуть вони так само оригінально.

Скайси встановлюють на зуб, попередньо знежиривши та висушивши поверхню. Фіксується скайс так само, як і брекет. Це дозволяє не хвилюватися, що камінчик відвалиться у невідповідний момент. Зняти скайс можна зняти лише у кабінеті стоматолога. Жодної шкоди зубної емалі завдано не буде. Після зняття емаль залишається не пошкодженою, але лікар може відполірувати місце кріплення для зняття залишків цементу.

Процедура встановлення та зняття скайсу абсолютно безпечна. Підібрати скайс можна на будь-який смак: у вигляді діаманта, різної форми та кольору.

Догляд за скайсом нічим не відрізняється від догляду за зубами. Чистіть зуби двічі на день і цього буде достатньо.

Поставити скайси у Сумах можна у нас

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.