Причини розшатування зубів

Здорові міцні зуби – це не тільки естетична складова, але ї комфорт в прежовуванні їжі. Але трапляються ситуації, коли зуби стають шаткими. Розшатування зубів може мати кілька причин, включаючи наступні:

  1. Пародонтальна хвороба. Однією з найпоширеніших причин розшатування зубів є пародонтальна хвороба, така як пародонтит або гінгівіт. Ці захворювання впливають на тканини, що оточують та підтримують зуби, такі як ясна, височина і кістка. Внаслідок цього тканини стають вразливими і можуть поступово відступати, що призводить до розшатування зубів.
  2. Травма. Сильне удар або травма в області рота можуть пошкодити тканини, які утримують зуби на місці. Такі травми можуть призвести до розшатування зубів або навіть втрати зубів.
  3. Періодонтит. Це запальне захворювання пародонтальних тканин, яке може спричинити розшатування зубів. Періодонтит виникає, коли бактерії в плаку та зубному камені запускають запальний процес в деснах та навколишніх тканинах. Це може призвести до знищення кісткової тканини, що підтримує зуби, і спричинити їх розшатування.
  4. Неправильний прикус. Неузгодженість між зубами та неправильний прикус можуть створювати надмірний тиск на певні зуби. Це може призвести до пошкодження пародонтальних тканин та призвести до їх розшатування.
  5. Перебудова кісткової тканини. Деякі медичні умови або лікування можуть спричинити перебудову кісткової тканини, яка підтримує зуби. Це може впливати на стабільність зубів та спричинити їх розшатування.
  6. Гормональні зміни. Періоди гормональних змін, такі як вагітність або менопауза, можуть призвести до змін в тканинах ясен та підтримуючих структурах зубів. Це може зробити зуби більш схильними до розшатування.

Якщо ви спостерігаєте розшатування зубів або маєте будь-які заботи щодо стану своїх зубів, рекомендується звернутися до стоматолога для оцінки та лікування.

Отримати консультацію стоматолога в Сумах 

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.