Протезування зубним мостом в Сумах

До встановлення зубних мостів вдаються у разі відсутності одного або кількох зубів у ряду. Конструкція зубного мосту є дві коронки, між якими знаходиться протез для заміни відсутнього зуба. Схожість конструкції з мостом і дала назву цьому виду протезу.

Для встановлення мостоподібного протеза буде потрібна попередня підготовка. Спочатку лікар огляне стан опорних зубів. Далі він їх обточить під коронки та зробить зліпок. Відбитку в лабораторії буде виготовлено протез.

За типом кріплення мостоподібні протези поділяють на:

  • Традиційні, що кріплять на дві опорні коронки.
  • Знімні. Такі протези мають спеціальне кріплення, що дозволяє їх знімати.
  • Адгезивні зубні мости закріплюють на зубах тонкими пластинами.
  • Зубні мости на імплантатах. Такий тип протезів встановлюють за відсутності опорних зубів.

Також зубні мости виготовляються з різних матеріалів.

Протези з металопластмаси будуть найдешевшими, але термін служби їх всього до трьох років і тому такі протези найчастіше використовують як тимчасові.

Металокерамічні зубні мости – найпопулярніші. Вони характеризуються високою надійністю, гарним зовнішнім виглядом та доступною вартістю.

Цирконієві мости або мости із оксиду алюмінію. Відрізняються найвищим терміном служби та чудовим зовнішнім виглядом. Проте такі протези досить дорого коштують.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.