Протезування зубів в м. Суми

Зубне протезування в Сумах – це складна медична процедура, яка являє собою низку методик відновлення зубного ряду у пацієнтів, які втратили свої зуби з різних причин.

Перед лікарем поставлено завдання підібрати матеріал і конструкцію для протезування зубів, які змогли б відновити втрачений зуб, при цьому, не завдаючи незручності пацієнту і не завдаючи шкоди здоров’ю інших зубів.

Виділяють два види зубного протезування: знімне та незнімне протезування. Незнімне протезування застосовується пацієнту для постійного носіння протезів, тоді як знімні протези можна витягувати з ротової порожнини.

Знімні протези, що використовуються в сучасній медицині, значно відрізняються від протезів, які ставилися нашим бабусям та дідусям. Зараз фахівці використовують міцніші та безпечніші матеріали. Сучасні технології дозволяють виготовити протез, який ідеально Вам підходитиме. Що ж до незнімних зубних протезів, то вони є конструкцією з одного або декількох зубів, які лікар встановлює на місце зубів, які відсутні. Незнімні протези прикріплюються до зубів, що стоять поруч, за допомогою спеціальних фіксуючих елементів. Це можуть бути різні замки, вкладки чи коронки.

Найбільшою популярністю у зубному протезуванні користуються металокераміка, безметалова кераміка та бюгельне протезування.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.