Протезування зубів у Сумах. Тимчасові зубні протези

Протезування зубів у м. Суми проводиться згідно сучасних стандартів. Протезування зубів передбачає виготовлення конструкції з індивідуальних зліпків. Зробивши зліпок, стоматолог направить його до зуботехнічної лабораторії.

До того, як протез буде виготовлений пацієнту, доведеться обходитися без зуба зовсім або з неестетичним його станом. У такому разі добрим варіантом буде скористатися тимчасовим протезом.
Необхідність у часовому протезі очевидна. Так як техніку знадобиться час, щоб виготовити постійний протез, пацієнту доведеться ходити з препарованим (обточеним зубом). Справа в тому, що після обточування зуби позбавляються захисного шару і схильні до негативного впливу навколишніх факторів і стають чутливими. Крім цього, вони виглядають не естетично, особливо якщо це один з передніх зубів.
Завданнями тимчасового протезування є відновлення естетики та жувальної функції зуба. При носінні тимчасового протезу пацієнт починає звикати до штучного зуба і після встановлення постійної конструкції пацієнтові буде легше.
Тимчасові протези коштують недорого, оскільки виготовлені з дешевих матеріалів. Вони можуть бути знімними – у вигляді протеза метелика, та незнімними – у вигляді мосту чи коронки.
Протезування зубів у м. Суми успішно проводять фахівці нашої клініки, яким можна поставити питання на  консультацію.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.