Протезування зубів у м. Суми

Травми, стоматологічні захворювання, генетичний фактор можуть призвести до того, що ми втрачаємо зуби. А нормальну якість життя неможливо уявити без зубів. Протезування зубів у Сумах не втрачає попиту.

Сьогодні у будь-якій хорошій стоматології (Суми) лікар запропонує різні типи протезів для заміщення втрачених зубів. Протезування проводиться як за одиничного дефекту, так і при повній відсутності зубів.

Зубні протези поділяють на дві основні групи – на знімні та незнімні. Також протези бувають повними, частковими, постійними чи тимчасовими. Для кожної індивідуальної ситуації лікар підбере саме те, що потрібне пацієнту, а різноманітність матеріалів дає можливість відновити зуб людям з обмеженим бюджетом.

Найбільш фізіологічний метод відновити втрачений зуб є імплантація зубів (Суми). Метод є вживлення в кістку опори для штучного зуба. Імплантати встановлюють при створенні опори протезування знімними протезами, а також при заміщенні одного або декількох зубів. Однак, ця імплантація має ряд протипоказань і вимагає попереднього обстеження.

Вартість зубної імплантації у м. Суми можна дізнатися у нашій клініці.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.