Протезування зубів у м. Суми. Незнімні протези

Втрата зубів спричиняє безліч дискомфорту людині. Втрачається естетична складова, пережовування їжі стає неякісним і ускладненим. Крім того нерівномірне розподілення жувального навантаження може привести до деформації. Для запобігання таких наслідків існує багато видів зубного протезування.

Протези бувають незнімні та знімні.

Знімні протези бувають таками:

  • Пластинчаті- виконані з акрилової пластмаси. Це ті самі протези, що в розумінні більшості зберігаються у стакані з водою.
  • Бюгельні протези. Основу протезу составляє металева дуга. Кріпиться протез до опорних зубів.

Розберемо види незнімного протезування. Незнімні протези бувають такими:

  • Зубні вкладки. Це мікропротези за допомогою якого відтворюють анатомічну форму коронкової частини зуба. В тому випадку, коли пломбування неможливе.
  • Вініри. Вініри представляють собою накладки на передню частину зубів. Завдяки вінірам можна скорегувати небажану форму і колір зубів. Сформувати ідеальну зону посмішки.
  • Коронка зубна. Це найпоширеніший тип зубних протезів. Виготовляють коронки з різних матеріалів (метал, металокераміка, кераміка). Використовують коронку для покриття зруйнованого зуба.
  • Зубні мости. Це конструкція яка здатна замінити один або декілька відсутніх зубів. Фіксується протез на опорні зуби або імплантати.

Який саме протез підійде Вам, допоможе вирішити стоматолог. Записатись на консультацію стоматолога в м. Суми можна за телефоном.

 

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.