Протезування зубів у м. Суми

Виникнення складнощів за відсутності зуба знайоме багатьом. Незручність при жуванні, дискомфорт при спілкуванні – все це можна виправити завдяки протезуванню.

Відсутність зубів – це проблема естетичного характеру. Відсутність зубів може призвести до зміни прикусу, усунення зубів і порушення прикусу. Це може спричинити захворювання щелепи і призвести до частого головного болю.

Будь-які випадки втрати зубів не страшні для сучасної стоматології. Лікування та протезування проводиться з використанням сучасних технологій та дозволяє повністю відновити зубний ряд. Можливість підібрати розмір, форму і колір, виготовлення точних зубних протезів робить відновлення швидким та необтяжливим для пацієнта процесом.

Протезування буває знімне та незнімне. Знімні протези виготовляють із сучасних матеріалів, вони гнучкі, міцні та дуже естетичні. Незнімні протези складаються з одного чи кількох зубів і кріпляться до попередньо підготовлених зубів різними стоматологічними цементами.

Який саме вид протезування Вам підійде, можна дізнатися у нас  на консультації стоматолога.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.