Протезування зубів у м.Суми

Протезування зубів – ефективний спосіб відновлення жувальної функції та естетичного виду зубного ряду.

Різноманітність методик протезування дає можливість стверджувати, що незамінних зубів немає! Металокераміка, безметалова кераміка, мікропротезування – всі ці методи дають можливість індивідуального підходу до кожного окремого випадку.

Металокераміка – це вид протезування, в якому використовується металевий каркас, на який наносять шар кераміки. Виготовляється каркас із високоякісної сталі або золотоплатинового сплаву. Надати штучному зубу природного вигляду допомагає кераміка, що має високі естетичні властивості. Колір керамічного покриття підбирається під колір живих зубів. Це робить коронку практично невідмінною від інших зубів.

Безметалове протезування на відміну від металокераміки немає металевих елементів. Сама конструкція має дуже легку вагу та високу міцність. Естетичні показники таких протезів дуже високі.

Коли зуб сильно зруйнований і необхідно відновити недостатню частину, стоматологи вдаються до мікропротезування. Такий вид протезування можливий як на бічних, так і передніх зубах. Замість пломб та коронок застосовують композитні вкладки або пресовану керамічну масу. Довгий термін служби та збіг за кольором та формою – гарний аргумент на користь мікропротезування.

Протезування зубів у м.Суми можна зробити в нашій клініці

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.