Протезування з опорою на імплантати. Протезування зубів Суми

Протезування зубів в м. Суми проводиться с використанням самих сучасних методів та матеріалів. В випадку необхідності відновлення повної, або значної відсутності зубів може застосовуватись такий метод як протезування з опорою на імплантати.

Фіксація зубного протезу на імплантати – це найбільш сучасний і зручний спосіб протезування зубного ряду при відсутності великої кількості зубів.

Як відомо, протезування буває двох видів: знімне та незнімне. Як перщі, так і другі варіанти можна встановлювати з допомогою імплантатів.

Знімні зубні протези  з опорою на імплантати – це зручний і більш економний варіант протезування повного зубного ряду. Протезування відбувається за рахунок фіксування знімної конструкції на два, або більше імплантата. На відміну від протезування без опори на імплантати, протез фіксується знано краще і не потребує використання фіксуючих паст. Пацієнт може їсти і посміхатися, не переживаючи за протез.

Найбільш довговічним і надійним буде фіксування на імплантати незнімного протезу. В цьому випадку для фіксації буде необхідно чотири, або більше опорних точок. Перевагою даного виду буде те, що так можна повністю замінити естетику і функції втрачених зубів.

Дізнатися умови протезування зубів  на імплантати в м. Суми, та можливі варіанти, можна на консультації в нашій клініці

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.