Протезування у м. Суми. Види зубних протезів

З часом ми втрачаємо зуби. Причини тому можуть бути різні. Протягом багатьох років люди прагнули відновити втрачені з тієї чи іншої причини зуби. Для цього вони використовували різні матеріали, але отримані результати бажали кращого.

Отримані протези були далекі від краси та зручності. Але час і сучасні зубні протези можуть повноцінно замінити відсутні зуби. Сучасна стоматологія має у своєму арсеналі різні конструктивні рішення з різних матеріалів, що дає можливість у кожному індивідуальному випадку підібрати найбільш вдалий варіант.

Стоматологи не втомлюються повторювати про необхідність правильного догляду за зубами та профілактичних відвідувань з метою уникнути руйнування та втрати зуба, але втрата зубів так чи інакше чекає більшість із нас. В одних це можуть бути травми, у інших стоматологічні захворювання, треті втрачають зуби через вік.

Сучасна ортопедична стоматологія дозволяє відновити зуби від одиничного дефекту до повної їх відсутності.

Розглянемо види зубних протезів.

Всі протези поділяються на знімні та не знімні.

До знімних зубних протезів відносять: частково знімні (знімаються стоматологом), повністю знімні (пацієнт може самостійно знімати протези) та бюгельні (кріпляться на кламмерах та на замках).

До незнімних протезів відносять: вкладки, вініри, зубні мости, імплантати та зубні коронки.

Який саме протез обрати порадить стоматолог після огляду. Дізнатись вартість протезування зубів у Сумах можна на консультації у нашій клініці.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.