Прорізування зубів у немовлят. Дитячий стоматолог м. Суми

Прорізування зубів у дитини – це складний етап. При тому, що складний він як для немовля, так і для його батьків. Дитячий стоматолог м. Суми допоможе полегшити цей процес

Прорізуючись зубики завдають дискомфорт малюкові, тому він часто гучно нагадує про це своїм батькам. Перша пара нижніх різців прорізається з 6 по 7 місяць, за ними до 8-го місяця з’являться два верхні різці. Слідом за ними ріжуться ще п два різці зверху та знизу. Так до року у дитини буде вже 8 зубів.

Терміни прорізування зубів можуть бути трохи іншими, оскільки розвиток зубів відбувається індивідуально. Тому навіть здорові зубики можуть прорізатись пізніше або раніше заявлених термінів. Лише дуже значне відхилення від термінів появи зубів має насторожити батьків, оскільки таке явище властиве такому захворюванню як рахіт.

У деяких випадках прорізування зубів супроводжується підвищенням температури, занепокоєнням під час сну та розладом кишечника. Нормальне явище під час прорізування зубів – високе слиновиділення. Також малюка турбує свербіж у яснах і тому він все тягне до рота, а отже потрібно простежити, щоб він не гриз брудні іграшки, гострі чи дрібні предмети.

Заспокоїти свербіж у яснах допоможе спеціальний гель, який слід наносити на ясна. Також можна робити заспокійливий масаж ясен, масажуючи їх легкими рухами.

Не буде зайвою й консультація дитячого стоматолога м. Суми протягом періоду прорізування зубів.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.