Продукти з загрозою для здоров’я зубів

Кожен знає, що запорукою здоров’я зубів є постійний та правильний догляд за ними. Чищення зубів вранці та ввечері обов’язковий щоденний ритуал. Але деякі люди, які сумлінно доглядають свої зуби, все одно звертаються до стоматолога за лікуванням. То в чому ж тоді проблема?

Виявляється просто чистити зуби мало. Великий вплив на стан зубів мають продукти харчування. В результаті вживання тих чи інших продуктів зуби втрачають блиск, свою білизну та міцність емалі.

Які продукти можуть зашкодити зубам?

Хто ж не любить посмажити на природі шашлик чи сосиски? Улюбленим доповненням до цієї страви у багатьох є соус барбекю. Соус барбекю не такий нешкідливий як здається. У його складі міститься багато цукру, а він як відомо одна з головних причин утворення карієсу. Залишаючись на зубах, тривалий час виникає ризик пошкодження емалі. Відмовлятися від таких ласощів, звичайно, не варто, але після його вживання краще обполоскати рота.

Фруктові соки, які так люблять діти, містять велику кількість кислот, здатних зруйнувати емаль, тому батьки не повинні постійно напувати цими соками свою дитину, та й самі не варто зловживати цим напоєм. Зменшити вплив кислот на зуби можна за допомогою коктейльної соломинки.

Біле вино як і червоне здатне змінити колір зубів, крім цього вина мають високу кислотність. Пригнічує дію кислот твердий сир, з яким і рекомендується вживати вино.

Зуби руйнуються не самими продуктами, а кислотами, що входять до їхнього складу. Тому не варто відмовлятися від своїх улюблених соків, цукерок тощо. Вживайте їх у міру

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.