Продукти, які негативно впливають на зуби

Білі зуби прикрашають нашу усмішку. Ну кому ж сподобаються потемнілі чи жовті зуби. Ось люди і намагаються підтримати чи зробити свої зуби білими.

Для цього вони використовують зубні пасти, що відбілюють, народні засоби та послуги стоматолога. Але не всі розуміють те, що відбіливши зуби, потрібно дбати про підтримку отриманого результату.

Те, що ми їмо і п’ємо може негативно позначатися як на здоров’я зубів в цілому, так і на їхньому зовнішньому вигляді. Всі знають, що плями на одязі від вина або кави важко відмити, так само і з зубами. Фарбують пігменти продуктів фарбують зубну емаль. Давайте ознайомимося з продуктами та напоями, які найбільше впливають на колір зубів. До таких продуктів належать:

  1. Кава.
  2. Чорний чай.
  3. Солодкі газовані напої яскравих кольорів.
  4. Червоне вино.
  5. Сік журавлини, чорної смородини та шовковиці.
  6. Томатний та соєвий соуси.

Важко уявити життя без цих продуктів, але не потрібно повністю від них відмовлятися (варто відмовитися лише від солодких газировок). Після їх вживання потрібно почистити зуби, а якщо це неможливо, то просто прополощіть рот. Соки можна пити через соломинку, це дозволить барвникам менше контактувати із зубами.

Повернути зубам гарний зовнішній вигляд можна завдяки професійному чищенню, яке проводиться в нашій клініці

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.