Продукти, що шкодять нашим зубам

Здоров’я зубів залежить від якості догляду за ними. Нехтування щоденною гігієною неодмінно призведе до розвитку карієсу, хвороб ясен та утворення зубного каменю.

Крім того, що зуби слід чистити щодня, застосовувати зубну нитку та відвідувати раз на шість місяців стоматолога, ми повинні ще й правильно харчуватися. Є продукти, які ми вживаємо без жодної побоювання, але вони несуть для наших зубів приховану загрозу.

Кава.

Уявити ранок без кави деякі люди навіть не можуть. Цей запашний напій досить негативно впливає на зовнішній вигляд наших зубів. Надмірне вживання кави веде до фарбування зубів, що не додає краси посмішці.

Насіння маку та кунжуту.

Самі по собі це насіння має масу корисних властивостей, але і надають дратівливу дію, застряючи між зубами. Позбутися їх можна за допомогою зубної нитки. Набагато гірше, якщо дрібне насіння потрапить у каріозну порожнину, створюючи живильне середовище для бактерій і посилюючи запальний процес.

Продукти з вуглеводами, що легко засвоюються.

До таких продуктів належать булки, пироги та печива. Залишки таких продуктів на зубах є ідеальним живильним середовищем для хвороботворних бактерій. В результаті їх дії виникає карієс та запалення ясен.

Солодкий газованих напоїв.

Улюблене всіма дітьми солодке газування не найкраще впливає на зуби. Крім цукру, що провокує карієс в газировках містяться кислоти, що руйнують емаль. Внаслідок постійного вживання солодких газировок великий ризик підвищення чутливості зубів.

Жувальні цукерки.

Жувальні цукерки дуже люблять діти. Батькам треба уважно поставитися до цих солодощів. Жуючи таку цукерку відбувається постійний вплив цукру та хімічних складових. Частинки цукерки залишаються на зубах, забезпечуючи хвороботворні бактерії живильним середовищем.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.