Процес встановлення зубного імпланту. Імплантація в Сумах

Зубний імплант – це сучасний та ефективний метод відновлення відсутніх зубів, який надає змогу повернути не лише функціональність, але й естетичний вигляд зубного ряду. Втрата зубів може суттєво вплинути на якість життя людини, спричинити проблеми з жуванням, дикцією та навіть самопочуттям.  Розглянемо процесс встановлення імпланту.

Процес встановлення зубного імпланту:

  1. Консультація та планування. На першому етапі стоматолог проводить огляд, робить рентгенівські знімки та, при необхідності, комп’ютерну томографію. Це дозволяє оцінити стан кісткової тканини та спланувати процедуру імплантації.
  2. Імплантація. Процес імплантації включає хірургічну процедуру, під час якої титановий імплант встановлюється в кісткову тканину щелепи. Після цього необхідно дочекатися остеоінтеграції – зрощення імпланта з кісткою, що може зайняти кілька місяців.
  3. Встановлення абатменту та коронки. Після успішної інтеграції імпланту стоматолог встановлює абатмент, а на нього – коронку, яка повністю відтворює вигляд і функції природного зуба.

Догляд за зубними імплантами не відрізняється від догляду за природними зубами. Важливо регулярно чистити зуби, використовувати зубну нитку та ополіскувачі, а також відвідувати стоматолога для профілактичних оглядів і професійного чищення.

Зубні імпланти – це сучасний і надійний метод відновлення відсутніх зубів, що дозволяє повернути природну усмішку та забезпечити повну функціональність зубного ряду. Дізнатися ціну зубного імпланту в Сумах можна на консультації в нашій клініці.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.