Проблеми з зубами. Чому вони виникають?

Багато хто з нас зтикався з тими чи іншими проблемами з зубами. І навіть дотримуючись правил гігієни ми не застраховані від їх виникнення. З чим це може бути пов’язано? Спробуймо розібратися.

Чинники, що впливають на здоров’я зубів:

  1. Екологічний чинник. Екологія сучасного міста може вплинути на здоров’я людини. Різні виробництва мають негативний вплив на ґрунт, повітря, воду. Це не тільки впливає на стан зубів, а й на загальний стан здоров’я.
  2. Часті стреси. Фізичні та психологічні навантаження провокують порушення в роботі всього організму та протистояти впливу бактерій та мікроорганізмів.
  3. Захворювання. Стан людини під час хвороби покращують за допомогою антибіотиків або хімічних препаратів, але допомагаючи при одному захворюванні такі засоби можуть впливати на інші органи. Так, наприклад, при прийомі тетрацикліну можна отримати проблеми з емаллю зубів.
  4. Харчування. Від якості харчування залежить здоров’я людини. Харчуючи шкідливою їжею та продуктами низької якості, ми неодмінно набудемо проблем зі здоров’ям. На стан зубів та ясен впливає: надлишок або нестача вітамінів, порушення кислотності через вживання алкоголю та кислих продуктів, погана спадковість.

Зберегти здоров’я ясен та зубів допоможе регулярний догляд за ротовою порожниною, правильне харчування та періодичні відвідування стоматолога.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.