Про зуби мудрості. Видалити зуб мудрості в Сумах

Зуби мудрості завдячують своєю назвою тим, що з’являються вони в доволі дорослому віці. Насправді зуби мудрості самі по собі нічим не відрізняються від інших. Ці зуби знаходяться у самому краю зубного ряду.  Інколи ці зуби прорізуються, а інколи їх власник ніколи ці зуби не побачить.

Формування зубів мудрості відбувається в період формування звичайних зубів (приблизно в сім років). Але прорізатись вони починають пізніше. Це відбувається в період з 18 до 27 років.

Зуби мудрості ростуть протягом різного періоду. Це залежить від того як розташовується зубний ряд, та від розміру щелепи. Росте зуб протягом трьох місяців, а може навіть впродовж двох років. Якщо місця для прорізання недостатньо, то зуб може і зовсім не з’явитись назовні.

Чи потрібно видаляти зуби мудрості?

Зуби мудрості можуть навіть не показуватись назовні. Це не турбує людину і в цьому випадку читати ці зуби не має сенсу. Але в випадку прорізування вони можуть завдавати знаний дискомфорт. Ці зуби при неправильному прорізуванні можуть тиснути на сусідні, тим самим рухаючи зубний ряд. Ця проблема вирішується видаленням.

Зуби мудрості розташовані доволі далеко, що ускладнює ретельну гігієну. Тому на цих зубах накопичуються бактерії. Так розвивається карієс і пародонти. В цьому випадку доцільно видалення.

Видалити зуб мудрості в Сумах можна в нашій клініці

 

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.