Про зубну щітку. Чому потрібно їх замінювати

Кожен ранок кожної людини повинен починатися з того, що  з ищення зубів. Зубна щітка – невід’ємний атрибут гігієни ротової порожнини і вже ніхто не міг подумати, що вона може стати джерелом потенційної загрози нашому організму.

Перевірка зубних щіток, відібраних довільно, показала, що щетина міститься безліч бактерій. Лякає те, що серед усіх цих різновидів бактерій було знайдено й такі, які можна знайти під обідком унітазу або у відходах.

За словами вчених кожна зубна щітка, що була у вживанні, містить у своїй щетині близько сотні мільйонів всіляких бактерій, включаючи стафілококи і кишкову паличку. Більшість цих бактерій потрапили на щетину щітки із ротової порожнини, а точніше із зубного нальоту.

Виходить, що використовуючи зубну щітку можна заразитися інфекційними захворюваннями або розладом травлення, щоправда, здорові люди цього можуть не боятися, оскільки ймовірність виникнення захворювання є у людей зі слабким імунітетом.

Лікарі рекомендують частіше міняти зубну щітку. Також її замінити потрібно після перенесених інфекційних захворювань. Не потрібно зберігати щітки у футлярі. Замкнутий простір – найкраща атмосфера для розмноження бактерій, краще тримайте свою щітку окремо від інших щіток.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.