Про зубний біль

Зубний біль – це ніщо інше як захисна реакція організму для попередження  нас про небезпеку. Зубний біль – це підказка людині про час відвідування лікаря та сигнал до можливих ускладнень.

При різних захворюваннях зубний біль також відрізняється. І нерідко виходячи з опису больових симптомів, лікар може відразу поставити діагноз.

Біль, що виникає при попаданні на зуб гарячого або холодного, кислого або солодкого, свідчить про карієс, що починається. Такий біль може пройти після полоскання, однак це не означає, що проблема вирішена. Потрібно звернеться до стоматолога і якомога раніше приступити до лікування.

Коли карієс на такій стадії, при якій уражається пульпа, то розвивається пульпіт. При цьому захворюванні біль приходить не тільки від попадання їжі різних температур, а й виникає пульсуючий біль. Біль може віддавати у скроню або потилицю. На початковому етапі біль короткочасний, але пізніше біль посилиться. Для полегшення можна приймати болезаспокійливе, проте категорично забороняється прикладати компреси, що зігрівають. Вони сприяють поширенню інфекції.

Характерною особливістю періодонтиту є локальний зубний біль, що посилюється при натисканні на зуб. При періодонтит можливе підвищення температури.

При захворюванні ясен біль, як правило, постійний ниючий. У таких випадках слід застосовувати антисептичні полоскання.

Не треба терпіти біль і думати, що все пройшло при його затиханні. Припинення больових відчуттів може бути ознакою переходу захворювання на наступну стадію.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.