Про золоті коронки. Поставити коронку в Сумах

Золоті зубні коронки  нещодавно були дуже популярними. Саме  золото для протезування використовувалося давно. Воно не має лікувальних властивостей, проте нейтрально для організму. Золото дуже зручний метал. Воно добре піддається плавці та обробці.

Ще в Стародавньому Єгипті використовували золотий дріт для зміцнення зубів, що хитаються. У середні віки золото використовували для пломбування зубів. Золото не втрачає свого первісного блиску і виглядає добре протягом усього періоду експлуатації.

За всіх часів золото символізувало достаток. За часів СРСР альтернативою звичайним металевим коронкам були золоті. Золоті коронки були дуже модними до розпаду СРСР. Після того, як люди отримали можливість бачити як живуть у розвинених країнах і що золоті коронки практично ніхто не носить, а для протезування використовують естетичнішу металокераміку, мода на золото на зубах почала спадати.

Сьогодні золоті знімні коронки можуть одягнути зірки хіп хопу та молодь на різних тусовках, щоб наголосити на своїй індивідуальності.

Сьогодні золото використовується для створення каркаса коронки, після чого каркас покривається шаром кераміки для отримання природного зовнішнього вигляду. Золоті каркаси використовують, якщо у людини є алергія на інші металеві сплави. Також використання золота для каркаса робить зуби живішими. Металокерамічні зуби з каркасом з інших сплавів матимуть темніший відтінок. А для того, щоб надати золоту міцності та зносостійкості в золото додають платину або паладій.

Отримати консультацію з протезування зубів у Сумах можна в нашій клініці

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.