Про користь червоного вина. Вино для здоров’я зубів

Про корисні властивості червоного вина говорили неодноразово, але цей напій, як виявилося, корисний ще й для зубів. Такого висновку дійшли іспанські вчені, які стверджують, що за допомогою червоного вина можна знищити хвороботворні бактерії в ротовій порожнині.

Іспанські вчені говорять про те, що червоне вино, а особливо екстракт, що міститься в кісточках винограду, значною мірою впливає на бактерії, що мешкають на наших зубах. Вживання вина сприяє знищенню таких бактерій. Поява карієсу – це наслідок життєдіяльності бактерій, які виробляють кислоту, що роз’їдає тверду тканину зуба – емаль.

Таке відкриття вчених з Іспанії може стати ключовим у винаході натурального засобу проти карієсу, адже карієс – найпоширеніша стоматологічна проблема у людей у ​​всьому світі.

Найвідомішими способами запобігти карієсу є зубні щітки, пасти, різні ополіскувачі та зубна нитка, але дія всіх цих засобів обмежена. За словами іспанських учених, червоне вино та екстракт кісточок винограду впливають на розвиток карієсу уповільненням росту хвороботворних бактерій.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.