Про дитячу зубну пасту від дитячого стоматолога м. Суми

Дитячий стоматолог  м. Суми дає таку відповідь на питання батьків своїх маленьких пацієнтів: «Чим дитяча зубна паста відрізняється від звичайної? Чи варто її купувати і чи можна дітям чистити зуби пастою для дорослих?»

Виробники та незалежні експерти постійно сперечаються. Перші стверджують, що діти повинні користуватися виключно дитячою зубною пастою, і що це сприяє зростанню молочних зубів та їхньої міцності. Незалежні експерти схиляються до думки. Що дитячі пасти не більше ніж маркетинговий хід.

Варто врахувати, що наявність окремої пасти і щітки на психологічно впливає на дитину і спонукає її проводити такі необхідні в дитячому віці гігієнічні процедури.

Насправді різниця у звичайній та дитячій зубних пастах у їхньому складі. Справа в тому, що діти часто ковтають зубну пасту, а це може їм нашкодити, тому до складу дитячої зубної пасти входить менше фтору, активних речовин, а також абразивних елементів, якими дитина може поранити ясна. Так само дитячі зубні пости мають приємні для дітей смаки і запахи, що робить чищення зубів приємнішим.

Перед тим як вибрати своїй дитині зубну пасту та щітку слід проконсультуватися у дитячого стоматолога.

Отримати консультацію дитячого стоматолога в Сумах можна в клініці Brilliant Smile

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.