Про білі зуби. Відбілювання зубів у Сумах

Білі красиві зуби – це ознака здоров’я, і успіху. Стоматологи стверджують, що природно зуби виглядають, коли вони не яскравіші, ніж очі.

Яскравіша білизна зубів властива так званій «голлівудській посмішці». Всі ми не раз помічали, що часто білі посмішки зірок виглядають не природно. Але багатьом це подобається і вони хочуть мати таку ж усмішку, до того ж це стало доступним.

Голлівудську усмішку формують за допомогою накладок на зуби. Для цього знімають невеликий шар емалі та замінюють його керамічними вінірами. Паралельно можна надати ідеальної форми зубам. Відтінок пацієнт вибирає сам. Таким чином, за короткий час у людини з’являється усмішка, така ж як зірок Голлівуду.

Для відбілювання зубів застосовуються професійні засоби для відбілювання. Використовують в кабінеті стоматолога при процедурі відбілювання. В основі препаратів лежить перекис водню. Відбілюючі склади наносять на зуби і впливають на них лазером або ультрафіолетом. В результаті хімічної реакції зуби стають білішими на кілька тонів. Професійне відбілювання проводиться спеціальними засобами та під контролем стоматолога, тому вважається безпечним. Застосовуючи рецепти народної медицини, що відбілюють, існує велика ймовірність пошкодити зубну емаль.

Білі зуби, звичайно, добре, але потрібно врахувати, що природний колір зубів не буває ідеально білим, і їли зуби здорові, краще утриматися від експериментів з відбілюванням.

Якщо зуби втратили свій відтінок, від продуктів, зубного каменю, и інш., то можна провести процедуру відбілювання. Відбілити зуби в Сумах можна в клініці Brilliant Smile

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.