Практично у всіх українців є захворювання пародонту

Від хвороби пародонту страждає майже у 97% українців, а у 80% мають різні захворювання зубів. Такі цифри наводить УНІАН.

Таку інформацію було офіційно озвучено віце-президентом асоціації дитячої та профілактичної стоматології Л. Сідельниковою.
Рівень захворюваності на стоматологічні захворювання в Україні на високому рівні. Було проведено дослідження у різних регіонах України для з’ясування географії захворювань. Спочатку прийнято було вважати, що найбільше проблем із зубами у людей, які мешкають у регіонах, де у воді було недостатньо фтору (західні області). Але стало видно, що ситуація у всіх областях приблизно однакова.
Під час огляду людей віком від 18 до 40 років, з’ясувалося, що практично всі люди мають ті чи інші проблеми із зубами та яснами. У понад 70% людей захворювання зубів пов’язані із захворюванням ясен.
Наявність таких проблем вчені пов’язують із незадовільною гігієною ротової порожнини, а також з відтягуванням відвідувань стоматолога при перших проявах карієсу або гінгівіту.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.