Поява зубів у дитини

Поява перших зубів у дитини велика подія в коній родині. З’являтися зубки можуть на третьому місяці або ближче до року. Це від індивідуальних особливостей. Поява перших зубів у дитини можна визначити за такими симптомами:


1. З’являється білий горбок, з якого і з’явиться зуб.
2. Щечки починають горіти, але в яснах помітна опухлість.
3. Рясне виділення слини. Через це може утворитися подразнення навколо рота.
4. Неспокійна поведінка дитини. Він стає примхливим і часто прокидається вночі.
5. Через сверблячку в яснах малюк погано їсть.
6. Температура може підніматися до 38 градусів.
Підвищення температури під час прорізування зубів – нормальна реакція організму. Щоб переконатися, чи є підвищення температури наслідком появи перших зубів, рекомендується проконсультуватися у лікаря.
Поява першого молочного зуба нелегкий час для дитини, адже зуб пробиває ясна. Малюку не зручно і він стає примхливим. У цей час знижується імунітет і є ризик підхопити якесь захворювання.
З підвищенням температури під час прорізування зубів можна боротися за допомогою медикаментів на основі парацетамолу. Спеціально для маленьких дітей їх випускають у вигляді свічок чи сиропу. Багато лікарів рекомендують не втручатися в природний процес, якщо температура нижче 38 градусів. Організм має сам впоратися.

Отримати консультацію дитячого стоматолога в Сумах можно в нашій клініці

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.