Поставити коронку у Сумах

Зубна коронка – це той тип протезу, який рано чи пізно встановлюють практично для всіх пацієнтів. В одних до встановлення коронки наводить травма зуба, в інших – руйнування зуба внаслідок стоматологічних захворювань.

Коронка – гарне рішення для відновлення функцій сильно зруйнованого зуба. Крім того, для встановлення зубного моста на опорні зуби також буде встановлена ​​коронка. У разі імплантації коронка буде встановлена ​​на імплантат. Тобто. Зубну коронку можна з повною відповідальністю назвати найпоширенішим зубним протезом.

Багато пацієнтів часто ставлять питання щодо самого процесу встановлення зубної коронки. Спробуємо коротко цей процес описати.

Насамперед перед тим як розпочати протезування лікар проведе огляд стану порожнини рота пацієнта. Якщо він виявить будь-які захворювання, їх потрібно вилікувати, і лише потім приступати до протезування.

Перед установкою металокерамічної коронки через те, що вона має товсті стінки, доведеться сточити частину зуба, може бути прийнято рішення про проведення депульпування (видалення нерва).

Оскільки коронка має свою товщину, на цю ж товщину потрібно буде обточити зуб (у різних типів коронок своя товщина стінок). Препарування проведуть спеціальним буром. Сам процес безболісний, оскільки застосовується анестезія.

Після обточування зуба лікар зніме зліпок, який буде направлено до зуботехнічної лабораторії. З сліпка технік створить потрібну коронку. Після цього приміряють коронку. За потреби повертають на корекцію. Завершальний етап – встановлення та фіксація зубної коронки.

Дізнатись вартість зубної коронки у м. Суми можна за телефоном.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.