«Популярні» стоматологічні захворювання

Стоматолог у м. Суми зтикається з різними випадками та захворюваннями порожнини роту. Але є захворювання і явища, котрі зустрічаються частіше за інших.

Найрозповсюдженіші стоматологічні захворювання включають:

  1. Карієс – це пошкодження зубної емалі та дентину, що відбувається в результаті розкладу їжі на кислоти в порожнині рота.
  2. Періодонтит – це запалення тканин, що оточують зуб, включаючи ясна, цемент та кісткову тканину. Це може призвести до відкладення зубного каменю, втрати зуба та інших проблем.
  3. Гінгівіт – це запалення ясен, яке зазвичай спричинене недостатньою гігієною порожнини рота та може призвести до відкладення зубного каменю та погіршення стану ясен.
  4. Відкладення зубного каменю – це накопичення мікроорганізмів та мінеральних солей на поверхні зубів, що може призвести до запалення ясен та погіршення стану зубів.

Появі цих захворювань можна запобігти за допомогою регулярної гігієни порожнини рота та періодичного відвідування стоматолога для профілактичних оглядів та лікування. Записатись на консультацію стоматолога в м. Суми можна за телефоном нашої клініки.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.