Популярні процедури косметичної стоматології

Косметична стоматологія надає нам можливість покращити вигляд нашої посмішки і отримати самоочікувані результати. Чи ви хочете відбілити зуби, виправити нерівності або покращити форму зубів, існує багато процедур, які можуть допомогти вам досягти бажаного естетичного ефекту.

Ось декілька популярних процедур косметичної стоматології, які варто врахувати:

  • Відбілювання зубів. Це одна з найпоширеніших процедур косметичної стоматології. Вона полягає в видаленні плям та відбілюванні зубів, що допомагає покращити колір і зовнішній вигляд посмішки. Відбілювання може бути проведене в стоматологічній клініці або за допомогою вдома використовуючи спеціальні системи.
  • Вініри. Вініри – це тонкі пластинки з кераміки або композитного матеріалу, які накладаються на передню поверхню зубів. Вони використовуються для виправлення нерівностей, дефектів кольору та форми зубів, надаючи природний вигляд посмішці.
  • Композитна реставрація. Ця процедура використовує композитний матеріал для відновлення зубів, які пошкоджені карієсом, тріщинами або дефектами. Композитна реставрація дозволяє створити природний вигляд і колір зуба, а також відновити його функцію.
  • Контурінг зубів. Ця процедура полягає в обробці зубів, щоб поліпшити їх форму, довжину або поверхню. Вона використовується для виправлення мінорних недоліків і надає зубам більш гармонійний вигляд.

Ці процедури косметичної стоматології можуть значно покращити вигляд вашої посмішки та підвищити вашу самооцінку. Отримати консультацію стоматолога в м. Суми та підібрати кращій варіант поліпшення посмішки можна в нашій клініці.

 

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.