Пломби можуть бути небезпечні?

Пломбування зубів у Сумах – це найбільш часта процедура в кріслі стоматолога. Сьогодні навряд чи можна знайти людину хоча б без жодної пломби. Установка пломби є невід’ємною частиною лікування карієсу. Крім того, що завдяки установці пломби людина позбавляється карієсу, ця ж процедура може і спровокувати ускладнення. Це лише стосується неправильних пломб.

На думку британського професора Демієна Уолсмі, встановлення зубних пломб може стати причиною розвитку вторинного карієсу, тому він закликає колег при пломбуванні зубів бути дуже акуратними і використовувати сучасні якісні матеріали.

Дослідження показало, що з десяти випадків пломбування в шести, сусідні зуби починають карієсу вже протягом декількох років після встановлення пломби.

Неправильно встановлена пломба не тільки здатна викликати розвиток карієсу на причинному зубі, а й спровокувати каріозні процеси на сусідніх із забломбованим, а й на сусідніх зубах. Більш уразливими до впливу каріозних бактерій сусідні зуби стають через можливі травми при пломбуванні хворого зуба. Тому при виборі стоматологічної клініки важливо керуватися не вартістю обслуговування, а професіоналізмом лікарів. Також не варто економити і на матеріалі пломби. Істину «скуповий платить двічі» ще ніхто не скасовував.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.