Переваги керамічних коронок. Протезування зубів в Сумах

Протезування коронками в м. Суми має високу популярність, адже такий тип протезування дозволяє з легкістю відновити сильно пошкоджений зуб. Матеріали для виготовлення коронок використовують різні, але керамічні коронки мають свої безумовні переваги.

Керамічні коронки є популярним вибором для реставрації пошкоджених або дефективних зубів. Ось деякі переваги, пов’язані з використанням керамічних коронок:

  1. Природний вигляд: Кераміка має природну прозорість та блиск, що дозволяє коронкам виглядати дуже схожими на природні зуби. Вони мають високу естетичну цінність і забезпечують природний вигляд посмішки.
  2. Відмінна злагодженість з природними зубами: Керамічні коронки можуть бути створені таким чином, щоб точно відповідати кольору, формі і текстурі природних зубів, що дозволяє досягти гармонійного вигляду зубного ряду.
  3. Біологічна сумісність: Кераміка є біологічно сумісним матеріалом, що має мінімальну алергічну реакцію або подразнення ясен і тканин поруч з зубами. Вона не викликає неприємних відчуттів або реакцій, що часто відбуваються з іншими матеріалами.
  4. Висока міцність: Кераміка має властивості високої міцності і довговічності, що дозволяє коронкам витримувати силу жування і надзвичайні навантаження. Вони є стійкими до зношування і тривало служать.
  5. Мінімальна втрата зубної тканини: Керамічні коронки можуть бути виготовлені з мінімальною втратою зубної тканини. Це означає, що зуб може бути реставрований з мінімальним зняттям зубної емалі, що є важливим для збереження здорових тканин.

Поставити керамічну коронку в Сумах можна в нашій клініці.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.