Ортопедична стоматологія у м. Суми

Протягом усього життя ми з тієї чи іншої причини втрачаємо зуби. Для того, щоб не страждати через відсутність зубів та продовжувати нормально жити після такої неприємності існує ортопедична стоматологія.

Ортопедична стоматологія сьогодні дозволяє не лише повністю відновити жувальні функції зуба, а й робить їх красивими. У деяких випадках відновлений зуб виходить красивішим за попередній живий. Маючи широкий вибір протезів і матеріалів, лікар-ортодонт здатний вирішити навіть найскладніші завдання.

Спочатку зубні протези ставилися для заповнення прогалин у зубному ряду та відновлення жувальної функції, але сьогодні вимоги клієнтів високі та протези мають відповідати сучасним естетичним стандартам, тобто. бути непомітними на тлі інших зубів.

Всі зубні протези ділять на дві групи: знімні та незнімні. Знімні протези використовують при повній втраті зубів або більшій частині. Однак який протез встановити в тій чи іншій ситуації підкаже лікар.

Протезування зубів  є складним етапом. Включає кілька етапів, серед яких зняття індивідуального зліпка і створення з цього зліпку протеза, в повній відповідності особливостям пацієнта. Для виготовлення протезів використовують різні матеріали: метал, кераміку, композити та ін.

Дізнатись вартість протезування зубів у Сумах можна за телефоном нашої клініки.

 

 

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.