Ортодонт в м. Суми. Скільки прийдеться носити брекети?

Виправити неправильний прикус у Сумах  допоможе лікар-ортодонт, який за допомогою спеціальних апаратів проведе лікування. Сьогодні найчастіше для корекції прикусу використовують брекети.

Встановити брекети у Сумах можна у будь-якому віці, але слід пам’ятати, що у підлітковому віці вирівняти зуби легше, бо щелепа ще тільки розвивається. Одним із найчастіших питань пацієнтів перед встановленням брекетів є термін носіння.
Терміни носіння бректів залежать від віку пацієнта, від моделі самих бекетів, від ступеня зубної аномалії, точності встановлення сстеми та від самого пацієнта, який має виконувати розпорядження ортодонту. Як видно, не можна дати однозначну відповідь на запитання: скільки потрібно носити брекети?
Середній час шкарпетки брекетів складе близько двадцяти місяців. Якщо дефект прикусу невеликий, то брекети носять рік, якщо ситуація складна, може знадобитися три роки.
Розглянемо приблизні терміни носіння різних видів брекетів:
1. Металеві брекети доведеться носити від 1 до 1,5 років.
2. Невидимі або лінгвальні брекети – 1,5-2,5 років.
3. Пластикові брекети 1-2,5 років.
4. Керамічні та сапфірові брекети носять від 1-3 років.
Перші результати лікування брекетами помітні вже до четвертого місяця носіння брекет-системи. Може здатися, що далі носити брекети не варто, але знявши їх, зуби почнуть рух у зворотний бік. Після зняття брекетів необхідне носіння ретейнерів, щоб закріпити результат.

Виправити неправильний прикус у Сумах допоможуть спеціалісти нашої клініки

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.