Ортодонт в м. Суми. Що означає «ортодонтія»?

Ортодонтія – це розділ стоматології, який відповідає за коректне розташування зубів в ротовій порожнині.  Відповідно стоматолог-ортодонт діагностує, лікує та проводить профілактичні дії для правильного прикусу.

Проблема направильного прикусу доволі поширена. По статистиці з нею стикаються більше 80% населення нашої планети. Сучасні стандарти краси передбачають гарну посмішку, тож роботи у лікаря-ортодонта вистаає.

Рівний і правильний прикус – це не лише єстетина необхідність. Криві зуби заваають ретельній гігієні, а відповідно більш схильні до карієсу. Людина може соромитись своїх зубів, і це зазначається на психологічному стані.

Неправильно розташовані зуби можуть ускладнити протезування в старшому віці.

Сучасні засоби корекції прикусу здатні не тільки виправити криві зуби, а й скорегувати щелепно-лицеву структуру пацієнта. Для цієї мети застосовують брекети, ортодонтичні каппи та пластини.

Завдяки точній діагностиці сучасна ортодонтія дає можливість спланувати лікування з урахуванням особистих особливостей і гарантує результат.

 

Отримати консультацію лікаря-ортодонта в Сумах можна в нашій клініці

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.