Ортодонт м. Суми. Чому прикус стає неправильним

Не рідко на консультації ортодонта в Сумах запитують: від чого прикус стає неправильним? Однозначно це питання відповісти не можна, оскільки причини тому бувають різними.

Дбати про правильний розвиток прикусу у своєї дитини батьки повинні ще з дитинства коли починають з’являтися перші зубики. У разі годування пляшкою існує ризик порушення розвитку нижньої щелепи, оскільки через те, що для всмоктування молока з пляшечки потрібно менше зусиль, м’язи обличчя розвиваються нерівномірно.

На розвиток щелеп дитини впливає і те, в якому положенні спить малюк, якщо поза постійна, тобто ризик порушення розвитку щелеп. Тому намагайтеся класти дитину спати у різних позах: на правий чи лівий бік, на спину чи на животик.

Дається взнаки на розвитку прикусу і постійне смоктання пустушки, а так само звичка смоктати палець. Дитину треба від цього відучити.

Уповільнення розвитку нижньої щелепи відбувається через ротового дихання. Це можна спостерігати при дорослішанні малюка. Постійно дихаючи ротом, відбувається прогин неба і прикус неминуче буде порушений.

Щоб уникнути порушення прикусу у дитини, батькам слід періодично показувати свого малюка дитячому стоматологу. Він проконтролює розвиток зубів та щелеп і за необхідності надасть своєчасну допомогу.

Отримати консультацію отродонта в м. Суми можна в нашій клініці

 

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.