Не їжте крижані кубики і не дозволяйте дітям!

Деякі люди люблять похрумтіти кубиками криги зі своїх напоїв. Але частіше звичку гризти кригу мають діти. Незважаючи на те, яке задоволення від цього має доросла людина або дитина, від цієї звички треба відмовитися.

Чому небезпечно гризти кригу?

Крижані крихти здатні спричинити шкоду здоров’ю ротової порожнини. І через  жування таких «смаколиків» можна отримати проблеми з зубами і не маленький рахунок від стоматолога. Справа в тому, що пережовування криги веде к появі тріщин зубної емалі.  Згодом людина помічає, що зуби стали реагувати на холодну або гарячу їжу Крім того існує ризик і зовсім зламати зуб розкусуючи кригу.

Категорично забороняється гризти кубики криги при наявності у роті коронки, вініри, або брекети. Це може зламати конструкцію і на її відновлення знадобиться час і гроші.

Якщо відмовитись від цієї звички важко, то перестаньте хоча б гризти кригу. Просто розсмоктуйте шматочки. Навчіть цьому дітей і поясніть як небезпечно кусати крижані кубики.

В деяких випадках розгризання криги може вказувати на брак в організмі заліза. В такому випадку треба подумати над раціоном харчування.

 

 

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.