Навіщо потрібен догляд за молочними зубами?

Батьки повинні слідкувати за здоров’ям зубів своїх дітей з самого малечку. Невід’ємною умовою цього є використання зубної щітки і пасти. Догляд за молочними зубами має відбуватися кожен день вранці і ввечері  і робитися це повинно правильно.

Батькам слід розуміти, що діти сприймають чищення зубів як неприємний обов’язок і не надають цьому процесу важливого значення.  Привчати дитину до гігієни зубів треба з самого маленького віку – коли з’явилися перші зуби. До п’яти річного віку дитина повинна розуміти важливість чищення і вже вміти правильно тримати щітку і вичищати зуби.

Навіщо потрібен догляд за молочними зубами?

Молочні зуби мають тонку емаль, тому каріозний процес розвивається швидше, і ігнорування цього призводить до втрати молочного зуба раніше потрібного часу. Молочні зуби виконують наступні важливі функції:

  • Жувальна. Якщо рано втратити молочні зуби, це відображається на якості пережовування їжі. Погано пережована їжа негативно впливає на травлення, що може спричинити проблеми з кишково-шлунковим трактом.
  • Розвиток щелепного апарату. Передчасна втрата молочних зубів веде до порушень розвитку щелепи и формуванню неправильного прикусу.
  • Естетична. Втрата цієї функції може завдати дитині психологічної травми, привести до проблем спілкування з однолітками.

Дотримання правил гігієни дозволить зменшити ймовірність розвитку карієсу і подальших проблем з цим пов’язаних. Записатись на консультацію дитячого стоматолога в Сумах можна по телефону.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.