Найпрочніші зубні пломби

Революція в пломбуванні зубів може статися незабаром. Найміцніші зубні пломби обіцяють нам румунські дослідники. Для цього вони пропонують у виготовленні пломб використовувати оксид графену. Завдяки цьому компоненту пломби можуть стати більш зносостійкими і не будуть схильні до корозії.

Оксид графена не є токсичною речовиною і не завдасть жодної шкоди людському організму. А його властивості дозволили зробити пломбу більш стійкою до навантажень.

Протягом усього життя зуби зазнають сильних жувальних навантажень і не завжди зуби їх витримують. Не треба забувати і про карієс. Так що рано чи пізно пломбу все ж таки доведеться ставити. Сучасні пломби так само не довговічні і певного моменту їх потрібно буде замінити. Румунські вчені пропонують використовувати оксид графену. Він забезпечить пломбі більшу опірність корозії та покращить механічні властивості самої пломби.

Раніше застосування оксиду графену було неможливо, оскільки вважалося, що він токсичний і шкідливий для організму. Вчені запропонували використовувати легований азотом графен, який може спричинити пошкодження мембрани при використанні його лише у великих дозах.

Дослідження показали, що пропонований матеріал може бути використаний у стоматології. Сподіватимемося, що в найближче майбутнє стоматологи використовуватимуть міцні пломби.

А ми нагадаємо, що поставити пломбу в Сумах можна в нашій клініці

 

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.