Можливі причини неприємного запаху з рота

Неприємний запах із рота найчастіше свідчить про те, що людина несумлінно ставиться до гігієни ротової порожнини. Запальні захворювання ясен і каріозні поразки стають причиною несвіжого дихання.

Справа в тому, що в процесі своєї життєдіяльності хвороботворні бактерії виділяють сірчисті сполуки, а в каріозних порожнинах перегнивають залишки їжі і внаслідок чого ми отримуємо такий результат.

Правда неприємний запах може і свідчити про серйозніші захворювання внутрішніх органів. Іноді запальні процеси, що виникають у шлунково-кишковому тракті, супроводжуються утворенням токсинів, які через легені виводяться з організму. При цьому людина часто не чує запаху, але її чітко відчувають оточуючі.

За характером запаху іноді вдається визначити причину виникнення. Так, якщо в роті є присмак гіркоти і при цьому неприємний запах, то це швидше за все проблеми з жовчним міхуром, якщо пахне ацетоном – розвиток цукрового діабету. При відчутті запаху сірководню є підозри на гастрит. Запалення мигдаликів характерний гнильний запах.

Насамперед при виникненні неприємного запаху слід звернутися до стоматолога. Він проведе чищення зубів ультразвуком та проведе необхідне лікування. Якщо запах не зникне, потрібно буде пройти обстеження в лікарні для виявлення причини його появи.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.